Yüksek Hız, Yüksek Kalite, En İyi Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Aksesuar

Sertifika
Çin Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok deneyimli üretici!

—— Andreas Sandvik

Güvenebileceğiniz Güvenilir, Güvenilir ve Deneyimli Bir Üretici

—— Kristober Gomez

Telekomünikasyon tam çözümleri verdi.

—— ilker Erimez

İran telekomünikasyon için kullanılan AMP TYCO picabond konektörleriniz mükemmel çalışıyor, müşterimiz kaliteden çok memnun.

—— احمد عبدالله

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Aksesuar

(57)
Çin SC / UPC SC / APC PLC Fiber Optik Bölücü 1x2 Kaset Tipi Fabrika

SC / UPC SC / APC PLC Fiber Optik Bölücü 1x2 Kaset Tipi

ANSHI 1 * 2 SC / UPC SC / APC FC PLC Bölücü FTTH LGX Kutu Tipi Anahtar Özellikler / Özel Özellikler: PLC ayırıcılar, bir giriş fiberden çoklu çıkış fiberlerine eşit bölme oranına sahip tek modlu ayırıcılardır ... Daha fazla bilgi edinin
2021-03-23 16:41:07
Çin Düzlemsel Işık Dalgası Devresi 1650nm Fiber Optik Bölücü 1x4 Fabrika

Düzlemsel Işık Dalgası Devresi 1650nm Fiber Optik Bölücü 1x4

ANSHI 1 * 4 FC PLC Bölücü FTTH LGX Kutu Tipi Anahtar Özellikler / Özel Özellikler: PLC ayırıcılar, bir giriş fiberden çoklu çıkış fiberlerine eşit bölme oranına sahip tek modlu ayırıcılardır Bu PLC ayırıcı, 1 ... Daha fazla bilgi edinin
2021-03-23 16:40:12
Çin 1x8 Plc Kaset Ayırıcı Fiber Optik Aksesuarlar Fabrika

1x8 Plc Kaset Ayırıcı Fiber Optik Aksesuarlar

ANSHI 1 * 8 FC PLC Bölücü FTTH LGX Kutu Tipi Anahtar Özellikler / Özel Özellikler: PLC ayırıcılar, bir giriş fiberden çoklu çıkış fiberlerine eşit bölme oranına sahip tek modlu ayırıcılardır Bu PLC ayırıcı, 1 ... Daha fazla bilgi edinin
2021-03-23 16:39:00
Çin Ftth Kaset Tipi Fiber Optik Aksesuarlar Splitter Plc 1x16 Fabrika

Ftth Kaset Tipi Fiber Optik Aksesuarlar Splitter Plc 1x16

ANSHI 1 * 16 FC PLC Bölücü FTTH LGX Kutu Tipi Anahtar Özellikler / Özel Özellikler: PLC ayırıcılar, bir giriş fiberden çoklu çıkış fiberlerine eşit bölme oranına sahip tek modlu ayırıcılardır Bu PLC ayırıcı, 1 ... Daha fazla bilgi edinin
2021-03-23 16:37:53
Çin 1310nm 1x32 Plc Splitter Fiber Optik Aksesuarlar Fabrika

1310nm 1x32 Plc Splitter Fiber Optik Aksesuarlar

ANSHI 1 * 32 FC PLC Bölücü FTTH LGX Kutu Tipi Anahtar Özellikler / Özel Özellikler: PLC ayırıcılar, bir giriş fiberden çoklu çıkış fiberlerine eşit bölme oranına sahip tek modlu ayırıcılardır Bu PLC ayırıcı, 1 ... Daha fazla bilgi edinin
2021-03-23 16:36:45
Çin FC 1x4 PLC Splitter Fiber Optik Aksesuarlar FTTH Kaset Tipi Fabrika

FC 1x4 PLC Splitter Fiber Optik Aksesuarlar FTTH Kaset Tipi

ANSHI 1 * 4 FC PLC Bölücü FTTH LGX Kutu Tipi Anahtar Özellikler / Özel Özellikler: PLC ayırıcılar, bir giriş fiberden çoklu çıkış fiberlerine eşit bölme oranına sahip tek modlu ayırıcılardır Bu PLC ayırıcı, 1 ... Daha fazla bilgi edinin
2021-03-23 16:35:04
Çin LC UPC Duplex Singlemode Fiber Optik Adaptör Fabrika

LC UPC Duplex Singlemode Fiber Optik Adaptör

LC UPC Duplex Singlemode Fiber Optik Adaptör FTTH Pasif FC Fiber Optik Zayıflatıcı Özellikleri: 1.Düşük geri yansıma ve Düşük PDL 2. Yüksek hassasiyetli zayıflama değeri 3. Zayıflatma aralığının hassas kontrolü ... Daha fazla bilgi edinin
2021-02-08 16:56:45
Çin Fiber Optik SC APC Ftth Optik Fiber Adaptör Fabrika

Fiber Optik SC APC Ftth Optik Fiber Adaptör

Fiber Optik SC APC Ftth Optik Fiber Adaptör Ürün özellikleri Önceden gömülü FTTH SC / APC fiber optik hızlı konektör tedarik edin Özellikleri: 1. FTTH projesi kullanılabilir 2. Sahada kurulabilir 3. 0.15dB'den ... Daha fazla bilgi edinin
2021-02-08 16:53:22
Çin FTTH SC / UPC Hızlı Konektör mavi Alan montajı Tekli Mod Düz Optik Fiber Bağlantı Kablosu Fabrika

FTTH SC / UPC Hızlı Konektör mavi Alan montajı Tekli Mod Düz Optik Fiber Bağlantı Kablosu

FTTH SC / UPC Hızlı Konektör mavi Alan montajı Tekli Mod Düz Optik Fiber Bağlantı Kablosu Ürün adı Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı Ürün boyutu 55 mm * 9 mm Kabuk malzemesi Alev geciktirici (PEI) Ekleme Kaybı ≤0.3dB ... Daha fazla bilgi edinin
2021-02-08 16:52:33
Çin RJ45 Fiber Optik Aksesuarlar LC Singlemode Keystone Coupler Fabrika

RJ45 Fiber Optik Aksesuarlar LC Singlemode Keystone Coupler

RJ45 Fiber Optik LC Tekli Keystone Bağlayıcı Keystone uçları, profesyonel bir görünüm sağlarken, duvar plakalarını veya yama panellerini kurulumunuza uyacak şekilde özelleştirmenin harika bir yoludur.Fiber ... Daha fazla bilgi edinin
2021-02-08 14:09:42
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|