Yüksek Hız, Yüksek Kalite, En İyi Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

FTTH Dağıtım Kutusu

Sertifika
iyi kalite FTTH Dağıtım Kutusu satış için
iyi kalite FTTH Dağıtım Kutusu satış için
Müşteri yorumları
Çok deneyimli üretici!

—— Andreas Sandvik

Güvenebileceğiniz Güvenilir, Güvenilir ve Deneyimli Bir Üretici

—— Kristober Gomez

Telekomünikasyon tam çözümleri verdi.

—— ilker Erimez

İran telekomünikasyon için kullanılan AMP TYCO picabond konektörleriniz mükemmel çalışıyor, müşterimiz kaliteden çok memnun.

—— احمد عبدالله

Ben sohbet şimdi

FTTH Dağıtım Kutusu

(23)
Çin Sc / Upc Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Sıva Üstü Kutu Kapalı 4 Çekirdek Beyaz Renk Fabrika

Sc / Upc Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Sıva Üstü Kutu Kapalı 4 Çekirdek Beyaz Renk

İç / Dış Mekan 4 Çekirdekli SC / UPC Fiber Optik Sonlandırma Kutusu FTTH 4 çekirdekli Fiber Optik Terminal Kutusu sonlandırma kutusu, fiber kablo ve pigtail'i birleştirmek için uygundur ve fiber optik ekleri ... Read More
2020-03-19 11:30:43
Çin Max 6 Adet Yetenek Duvar Montaj Sonlandırma Kutusu Pigtail ile Fiber Optik Bağlantı Kutusu Fabrika

Max 6 Adet Yetenek Duvar Montaj Sonlandırma Kutusu Pigtail ile Fiber Optik Bağlantı Kutusu

İç / Dış Mekan 4 Çekirdekli SC / UPC Fiber Optik Sonlandırma Kutusu FTTH 4 çekirdekli Fiber Optik Terminal Kutusu sonlandırma kutusu, fiber kablo ve pigtail'i birleştirmek için uygundur ve fiber optik ekleri ... Read More
2020-03-19 11:30:43
Çin 1 Port Tek Fiber FTTH Dağıtım Kutusu Soketi Kapalı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Fabrika

1 Port Tek Fiber FTTH Dağıtım Kutusu Soketi Kapalı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu

1 Portlu Tek Fiber FTTH Soketi Kapalı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 1. Bir kullanıcı son ürün masaüstü fiber optik fiber gerçekleştirmek için. 2. Ev veya çalışma alanında çift çekirdekli fiber erişimi ve port ... Read More
2020-02-27 16:21:37
Çin Tek Modlu FTTH Dağıtım Kutusu Optik Bağlayıcı 1x2 LC APC PLC Splitter FBT Fabrika

Tek Modlu FTTH Dağıtım Kutusu Optik Bağlayıcı 1x2 LC APC PLC Splitter FBT

Tek Modlu Optik Bağlayıcı 1x2 Fiber Optik LC APC PLC Bölücü FBT Optik Özellikler Kategori Şartname Uyarılar Test Dalgaboyu mil 1310 ve 1490 ve 1550 Ekleme Kaybı (konektör kaybını hariç tut) U Sınıfı MAX dB 7.1 ... Read More
2020-02-18 16:41:40
Çin FC / UPC Konnektör FTTH Dağıtım Kutusu 8 Yollu 1310nm / 1490nm Dalgaboyu Fabrika

FC / UPC Konnektör FTTH Dağıtım Kutusu 8 Yollu 1310nm / 1490nm Dalgaboyu

Tek Modlu Optik Bağlayıcı 1x2 Fiber Optik FC UPC PLC Bölücü FBT Optik Özellikler Kategori Şartname Uyarılar Test Dalgaboyu mil 1310 ve 1490 ve 1550 Ekleme Kaybı (konektör kaybını hariç tut) U Sınıfı MAX dB 7.1 ... Read More
2020-02-18 16:41:40
Çin Pasif Optik Ağ için Yüksek Güvenilirlik FTTH Dağıtım Kutusu PLC Splitter Fabrika

Pasif Optik Ağ için Yüksek Güvenilirlik FTTH Dağıtım Kutusu PLC Splitter

Tek Modlu Optik Bağlayıcı 1x2 Fiber Optik SC UPC PLC Bölücü FBT PLC splitter bir kuvars substrat entegre dalga kılavuzu optik güç dağıtım cihazı dayanmaktadır, küçük hacimli, çalışma dalga boyu aralığı, yüksek ... Read More
2020-02-18 16:41:40
Çin ISO9001 ile Küçük Hacimli Ftth Fiber Optik Terminal Kutusu SC / APC Konektörü Fabrika

ISO9001 ile Küçük Hacimli Ftth Fiber Optik Terminal Kutusu SC / APC Konektörü

Tek Modlu Optik Bağlayıcı 1x2 Fiber Optik SC APC PLC Bölücü FBT PLC splitter bir kuvars substrat entegre dalga kılavuzu optik güç dağıtım cihazı dayanmaktadır, küçük hacimli, çalışma dalga boyu aralığı, yüksek ... Read More
2020-02-18 16:41:40
Çin SC APC Konnektörü ile Mini PLC 1x8 PLC Çelik Boru Splitter İyi Işık Düzgünlüğü Fabrika

SC APC Konnektörü ile Mini PLC 1x8 PLC Çelik Boru Splitter İyi Işık Düzgünlüğü

SC APC konnektörlü Mini PLC 1x8 plc çelik kutu ayırıcı PLC splitter bir kuvars substrat entegre dalga kılavuzu optik güç dağıtım cihazı dayanmaktadır, küçük hacimli, çalışma dalga boyu aralığı, yüksek g... Read More
2020-02-18 16:41:40
Çin 4 Çekirdek 6 Çekirdek FTTH Dağıtım Kutusu Duvara Montaj Vidalı Kilit Beyaz Renk Fabrika

4 Çekirdek 6 Çekirdek FTTH Dağıtım Kutusu Duvara Montaj Vidalı Kilit Beyaz Renk

Vidalı 6 Çekirdek FTTH Fiber Optik Dış Dağıtım Kutusu Duvara Montaj 6 çekirdek FTTH Fiber Optik Açık Dağıtım Kutusu kapalı kullanım için hem tek fiber ve şerit ve demet fiber kabloları yönetebilirsiniz. ... Read More
2019-12-31 15:14:08
Çin ANSHI 2 Limanlar Fiber Yüz Plakası RJ45 Ve SC FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Malzeme Fabrika

ANSHI 2 Limanlar Fiber Yüz Plakası RJ45 Ve SC FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Malzeme

ANSHI 2 Limanlar Fiber Yüz Plakası RJ45 ve SC FTTH Sonlandırma Kutusu -2 adaptörün konaklama -Kolay kurulum -SC sx ve LC dx adaptörleri için uygundur -Kolay kaygan kapak montajı -Menteşeli ve çıkarılabilir ba... Read More
2019-12-31 14:07:26
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|