Yüksek Hız, Yüksek Kalite, En İyi Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

fiber optik patch kablosu

Sertifika
iyi kalite FTTH Dağıtım Kutusu satış için
iyi kalite FTTH Dağıtım Kutusu satış için
Müşteri yorumları
Çok deneyimli üretici!

—— Andreas Sandvik

Güvenebileceğiniz Güvenilir, Güvenilir ve Deneyimli Bir Üretici

—— Kristober Gomez

Telekomünikasyon tam çözümleri verdi.

—— ilker Erimez

İran telekomünikasyon için kullanılan AMP TYCO picabond konektörleriniz mükemmel çalışıyor, müşterimiz kaliteden çok memnun.

—— احمد عبدالله

Ben sohbet şimdi

fiber optik patch kablosu

(18)
Çin G652D Tek Modlu LC - LC UPC Tipi Optik Fiber Bağlantı Kablosu Çift Yönlü Fabrika

G652D Tek Modlu LC - LC UPC Tipi Optik Fiber Bağlantı Kablosu Çift Yönlü

G652D Tek Modlu LC - LC UPC Tipi Optik Fiber Bağlantı Kablosu Çift Yönlü Ürün Açıklaması CATV Optik fiber haberleşme sistemleri Optik fiber veri iletimi Ağ erişimi oluşturma Kablolama sistemi, ODF FTTX ... Read More
2019-10-21 10:52:09
Çin 2 Metre Fiber Optik Yama Kablosu, Dubleks Fiber Optik Patch Kablo G652D Fabrika

2 Metre Fiber Optik Yama Kablosu, Dubleks Fiber Optik Patch Kablo G652D

LC / UPC-LC / UPC 2.00 m 2 Metre Dubleks singlemode G652D fiber optik yama kablosu Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: CN, Zhejiang Eyaleti Marka adı: ANSHI Model Numarası: LC / UPC-LCUPC belgelendirme: ISO9001 ROHS ... Read More
2018-07-16 10:44:14
Çin 2,00m 1 Metre Simplex Tek Modlu Fiber Patch Kablolar SC / UPC - SC / APC Fabrika

2,00m 1 Metre Simplex Tek Modlu Fiber Patch Kablolar SC / UPC - SC / APC

2,00m 1 Metre Simplex Tek Modlu Fiber Patch Kablolar SC / UPC - SC / APC Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: CN, Zhejiang Marka adı: ANSHI Model Numarası: SC / UPC-SC / APC belgelendirme: ISO9001 ROHS Paketleme: ... Read More
2018-07-16 10:43:24
Çin SC / APC - SC / APC 3 m SM SX 2.0 3.0mm Yama Kablosu Fiber Optik Yama Kablosu LSZH Fabrika

SC / APC - SC / APC 3 m SM SX 2.0 3.0mm Yama Kablosu Fiber Optik Yama Kablosu LSZH

SC-SC / APC CATV 3 m SM Sx 2.0 3.0mm Yama Kablosu Yama Kablosu fiber optik LSZH model SC / APC-SC / APC Çiftleşme döngüleri > 1000 uzunluk 3M Çalışma sıcaklığı -40 ℃ -85 ℃ Ekleme Kaybı ≤0.3dB Gerilme direnci ... Read More
2018-05-10 10:22:42
Çin 12 Çekirdekli Fiber Optik Atlama Kablosu SC / UPC 1.5 Metre Fiber Optik Pigtail Fabrika

12 Çekirdekli Fiber Optik Atlama Kablosu SC / UPC 1.5 Metre Fiber Optik Pigtail

12 çekirdek / fiber Multi-fiber Pigtail Fiber Optik Pigtail SC / UPC 1.5 Metre pigtail, özelleştirilebilir Özellikler Fiber Optik Pigtail 1.SC, LC, FC, ST, MU MTRJ, D4, daldırma, E2000 2.0.9mm / 2.0mm / 3.0mm 3... Read More
2018-01-30 14:08:01
Çin OM3, Mavi, Tek Mod SM, Tek Yönlü, SX LC / PC-LC / PC Bağlantı Fiber Patch Cord Fabrika

OM3, Mavi, Tek Mod SM, Tek Yönlü, SX LC / PC-LC / PC Bağlantı Fiber Patch Cord

OM3, Mavi, Tekli mod SM, Simplex, SX LC / PC-LC / PC konnektör Fiber Patch Cord Özellikler Fiber Optik Pigtail 1.SC, LC, FC, ST, MU MTRJ, D4, daldırma, E2000 2.0.9mm / 2.0mm / 3.0mm 3.SM / MM SX / DX 41.MM, 3MM... Read More
2018-01-30 14:07:35
Çin 12 Cores Optical Fiber Patch Cord SC / APC 1.5 Meter Fiber Optic Pigtail Fabrika

12 Cores Optical Fiber Patch Cord SC / APC 1.5 Meter Fiber Optic Pigtail

12 Çekirdekli Optik Fiber Yama Kablosu SC / APC 1.5 Metre Fiber Optik Pigtail Özellikler Fiber Optik Pigtail 1.SC, LC, FC, ST, MU MTRJ, D4, daldırma, E2000 2.0.9mm / 2.0mm / 3.0mm 3.SM / MM SX / DX 41.MM, 3MM... Read More
2018-01-30 14:07:20
Çin Sarı Optik Fiber Yama Kablosu 2.00mm SC / UPC - FC / UPC 2.0 Metre 2.00mm Fiber Optik Pigtail Fabrika

Sarı Optik Fiber Yama Kablosu 2.00mm SC / UPC - FC / UPC 2.0 Metre 2.00mm Fiber Optik Pigtail

12 çekirdek / fiber Multi-fiber Pigtail Fiber Optik Pigtail SC / UPC 1.5 Metre pigtail, özelleştirilebilir Özellikler Fiber Optik Pigtail 1.SC, LC, FC, ST, MU MTRJ, D4, daldırma, E2000 2.0.9mm / 2.0mm / 3.0mm 3... Read More
2018-01-30 14:07:15
Çin MTRJ - SC Duplex Multimode Fiber Optic Cable 0.3dB 3.0mm For Cabling System Fabrika

MTRJ - SC Duplex Multimode Fiber Optic Cable 0.3dB 3.0mm For Cabling System

Fiber Optic Patch Cord MTRJ-SC Duplex Fiber Jumper 3.0mm multimode cable Features IEC61754-7 Compliant;Telcordia GR-1435-CORE compliant Push -Pull locking type Ferrules are available for SM Standard,SM LowLoss ... Read More
2018-01-29 18:28:09
Çin FC / UPC  LC / UPC Multimode Duplex Fiber Optic Cable 3.0mm For QSFP Devices Fabrika

FC / UPC LC / UPC Multimode Duplex Fiber Optic Cable 3.0mm For QSFP Devices

Fiber Optic Patch Cord FC/UPC LC/UPC Duplex Fiber Jumper 3.0mm multimode cable Features IEC61754-7 Compliant;Telcordia GR-1435-CORE compliant Push -Pull locking type Ferrules are available for SM Standard,SM ... Read More
2018-01-29 18:28:09
Page 1 of 2|< 1 2 >|