Yüksek Hız, Yüksek Kalite, En İyi Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

fiber optik patch kablosu

Sertifika
iyi kalite FTTH Dağıtım Kutusu satış için
iyi kalite FTTH Dağıtım Kutusu satış için
Müşteri yorumları
Çok deneyimli üretici!

—— Andreas Sandvik

Güvenebileceğiniz Güvenilir, Güvenilir ve Deneyimli Bir Üretici

—— Kristober Gomez

Telekomünikasyon tam çözümleri verdi.

—— ilker Erimez

İran telekomünikasyon için kullanılan AMP TYCO picabond konektörleriniz mükemmel çalışıyor, müşterimiz kaliteden çok memnun.

—— احمد عبدالله

Ben sohbet şimdi

fiber optik patch kablosu

(22)
Çin Çok modlu MPO OM3 Optik Fiber Yama Kablosu Mpo Konektörü Fanout 12 Çekirdek Fabrika

Çok modlu MPO OM3 Optik Fiber Yama Kablosu Mpo Konektörü Fanout 12 Çekirdek

mpo konnektör Fanout 12 çekirdekli çok modlu MPO OM3 Fiber Optik Yama Kablosu kablo konektörü MPO fiber kablo veri ve telekomünikasyon sistemlerinde uygulanabilir. MPO fiber kablo konektörü, alan ve maliyet ... Read More
2020-02-27 16:16:38
Çin Kablo Genişletme için 12 Çekirdekli Fiber Optik Yama Kablosu SM / MM Fiber Tipi Fabrika

Kablo Genişletme için 12 Çekirdekli Fiber Optik Yama Kablosu SM / MM Fiber Tipi

MPO MTP OM4 12 çekirdekli MPO Fiber Optik yama kablosu MPO kablo takımları dişi-dişi 12 çekirdekli MPO konnektöre sahiptir. kablo tipi om4, kablo veri merkezinde kablo genişletme için yaygın olarak kullanılır. ... Read More
2020-02-27 16:16:38
Çin Simpleks Dubleks 2.00mm Fiber Optik Yama Kablosu 0.3dB Ekleme Kayıp ISO9001 Fabrika

Simpleks Dubleks 2.00mm Fiber Optik Yama Kablosu 0.3dB Ekleme Kayıp ISO9001

SC / UPC-SC / UPC G652D Tekli Tek Yönlü Dubleks 2.00mm Fiber Optik Yama kablosu ÖZELLİKLERİ 1. Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı 2. Yüksük uç yüzeyi önceden kubbeli 3. Mükemmel mekanik dayanıklılık 4. ... Read More
2020-02-27 16:16:38
Çin OS1 MPO - LC Konnektör Yama Kablosu 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu Basınç Dayanımı Fabrika

OS1 MPO - LC Konnektör Yama Kablosu 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu Basınç Dayanımı

OS1 MPO-LC Konnektör Yama Kablosu 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu Fan-Out MPO Kablosu MPO kablo takımları dişi-dişi 12 çekirdekli MPO konnektöre sahiptir. kablo tipi OS1, kablo veri merkezinde kablo genişletme için ... Read More
2020-02-27 16:16:38
Çin G652D Tek Modlu Fiber Optik Yama Kablosu LC - LC UPC Tipi 0.3dB Ekleme Kaybı Fabrika

G652D Tek Modlu Fiber Optik Yama Kablosu LC - LC UPC Tipi 0.3dB Ekleme Kaybı

G652D Tek ModE LC - LC UPC Tipi Fiber Optik Yama Kablosu Dubleks Ürün Açıklaması CATV Fiber optik iletişim sistemleri Fiber optik veri iletimi Ağ erişimi oluşturma Kablolama sistemi, ODF FTTX uygulamaları Model ... Read More
2019-12-31 15:05:05
Çin 2 Metre Fiber Optik Yama Kablosu, Dubleks Fiber Optik Patch Kablo G652D Fabrika

2 Metre Fiber Optik Yama Kablosu, Dubleks Fiber Optik Patch Kablo G652D

LC / UPC-LC / UPC 2.00 m 2 Metre Dubleks singlemode G652D fiber optik yama kablosu Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: CN, Zhejiang Eyaleti Marka adı: ANSHI Model Numarası: LC / UPC-LCUPC belgelendirme: ISO9001 ROHS ... Read More
2019-12-31 14:07:26
Çin 2,00m 1 Metre Simplex Tek Modlu Fiber Patch Kablolar SC / UPC - SC / APC Fabrika

2,00m 1 Metre Simplex Tek Modlu Fiber Patch Kablolar SC / UPC - SC / APC

2,00m 1 Metre Simplex Tek Modlu Fiber Patch Kablolar SC / UPC - SC / APC Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: CN, Zhejiang Marka adı: ANSHI Model Numarası: SC / UPC-SC / APC belgelendirme: ISO9001 ROHS Paketleme: ... Read More
2018-07-16 10:43:24
Çin SC / APC - SC / APC 3 m SM SX 2.0 3.0mm Yama Kablosu Fiber Optik Yama Kablosu LSZH Fabrika

SC / APC - SC / APC 3 m SM SX 2.0 3.0mm Yama Kablosu Fiber Optik Yama Kablosu LSZH

SC-SC / APC CATV 3 m SM Sx 2.0 3.0mm Yama Kablosu Yama Kablosu fiber optik LSZH model SC / APC-SC / APC Çiftleşme döngüleri > 1000 uzunluk 3M Çalışma sıcaklığı -40 ℃ -85 ℃ Ekleme Kaybı ≤0.3dB Gerilme direnci ... Read More
2018-05-10 10:22:42
Çin 12 Çekirdekli Fiber Optik Atlama Kablosu SC / UPC 1.5 Metre Fiber Optik Pigtail Fabrika

12 Çekirdekli Fiber Optik Atlama Kablosu SC / UPC 1.5 Metre Fiber Optik Pigtail

12 çekirdek / fiber Multi-fiber Pigtail Fiber Optik Pigtail SC / UPC 1.5 Metre pigtail, özelleştirilebilir Özellikler Fiber Optik Pigtail 1.SC, LC, FC, ST, MU MTRJ, D4, daldırma, E2000 2.0.9mm / 2.0mm / 3.0mm 3... Read More
2018-01-30 14:08:01
Çin OM3, Mavi, Tek Mod SM, Tek Yönlü, SX LC / PC-LC / PC Bağlantı Fiber Patch Cord Fabrika

OM3, Mavi, Tek Mod SM, Tek Yönlü, SX LC / PC-LC / PC Bağlantı Fiber Patch Cord

OM3, Mavi, Tekli mod SM, Simplex, SX LC / PC-LC / PC konnektör Fiber Patch Cord Özellikler Fiber Optik Pigtail 1.SC, LC, FC, ST, MU MTRJ, D4, daldırma, E2000 2.0.9mm / 2.0mm / 3.0mm 3.SM / MM SX / DX 41.MM, 3MM... Read More
2018-01-30 14:07:35
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|