• Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Andreas Sandvik
    Çok deneyimli üretici!
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Kristober Gomez
    Güvenebileceğiniz Güvenilir, Güvenilir ve Deneyimli Bir Üretici
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    ilker Erimez
    Telekomünikasyon tam çözümleri verdi.
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    احمد عبدالله
    İran telekomünikasyon için kullanılan AMP TYCO picabond konektörleriniz mükemmel çalışıyor, müşterimiz kaliteden çok memnun.
İlgili kişi : Lulu Cen
Telefon numarası : 86-574-63501950
Naber : +8618667824997
Çin Kablo Genişletme için 12 Çekirdekli Fiber Optik Yama Kablosu SM / MM Fiber Tipi

Kablo Genişletme için 12 Çekirdekli Fiber Optik Yama Kablosu SM / MM Fiber Tipi

Adı: MPO Fiber Optik Yama Kablosu
Dönüş kaybı: .0050,00 dB (PC) ≥65,00 dB (APC)
Bağlayıcı türü: MPO-MPO (Özelleştirebilir)
Çin MPO Fiber Optik Patch Cord Kablo genişletme için 12 çekirdekli kablo bağlantısı

MPO Fiber Optik Patch Cord Kablo genişletme için 12 çekirdekli kablo bağlantısı

name: MPO Fiber Optical Patch Cord
Dönüş kaybı: .0050,00 dB (PC) ≥65,00 dB (APC)
Bağlayıcı türü: MPO-LC
Çin Simpleks Dubleks 2.00mm Fiber Optik Yama Kablosu 0.3dB Ekleme Kayıp ISO9001

Simpleks Dubleks 2.00mm Fiber Optik Yama Kablosu 0.3dB Ekleme Kayıp ISO9001

Ürün adı: Fiber optik Patch kablosu
Ekleme Kaybedildi: 0.3dB
Bağlayıcı türü: SC / UPC SC / UPC
VIDEO Çin Çok modlu MPO OM3 Optik Fiber Yama Kablosu Mpo Konektörü Fanout 12 Çekirdek

Çok modlu MPO OM3 Optik Fiber Yama Kablosu Mpo Konektörü Fanout 12 Çekirdek

Adı: MPO Fiber Optik Yama Kablosu
Fiber Sayısı: 12 çekirdekli
Bağlayıcı türü: MPO-LC (Özelleştirebilir)
VIDEO Çin Fiber Optic Patch Cord SC - SC Connector Singlemode SM Simplex SX Can Customize

Fiber Optic Patch Cord SC - SC Connector Singlemode SM Simplex SX Can Customize

Ürün adı: Fiber optik Patch kablosu
Dönüş kaybı: .0050,00 dB (PC) ≥65,00 dB (APC)
Bağlayıcı türü: SC / UPC SC / UPC
VIDEO Çin OS1 MPO - LC Konnektör Yama Kablosu 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu Basınç Dayanımı

OS1 MPO - LC Konnektör Yama Kablosu 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu Basınç Dayanımı

Adı: MPO Fiber Optik Yama Kablosu
Dönüş kaybı: .0050,00 dB (PC) ≥65,00 dB (APC)
Bağlayıcı türü: MPO-LC
VIDEO Çin 2 Metre Fiber Optik Yama Kablosu, Dubleks Fiber Optik Patch Kablo G652D

2 Metre Fiber Optik Yama Kablosu, Dubleks Fiber Optik Patch Kablo G652D

Ürün adı: Fiber optik Patch kablosu
Dönüş kaybı: .0050,00dB (PC) ≥65,00dB (APC)
Bağlayıcı türü: LC / UPC-LC / UPC
VIDEO Çin 2,00m 1 Metre Simplex Tek Modlu Fiber Patch Kablolar SC / UPC - SC / APC

2,00m 1 Metre Simplex Tek Modlu Fiber Patch Kablolar SC / UPC - SC / APC

Ürün adı: Fiber optik Patch kablosu
Dönüş kaybı: .0050,00dB (PC) ≥65,00dB (APC)
Bağlayıcı türü: SC / APC SC / UPC
Çin Odva Lc Sc Mpo Ip67 Ftta Fiber Optik Patch Cord

Odva Lc Sc Mpo Ip67 Ftta Fiber Optik Patch Cord

Ürün adı: FTTA Fiber Optik Yama Kablosu
Kullanmak: FTTX
Sertifika: RoHS
Çin Om4 Uyumlu İç Mekan Dış Mekan G652d Fiber Optik Yama Kablosu

Om4 Uyumlu İç Mekan Dış Mekan G652d Fiber Optik Yama Kablosu

Ürün adı: FTTA Fiber Optik Yama Kablosu
kullanım: FTTx
Sertifika: RoHS
1 2 3