• Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Andreas Sandvik
    Çok deneyimli üretici!
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Kristober Gomez
    Güvenebileceğiniz Güvenilir, Güvenilir ve Deneyimli Bir Üretici
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    ilker Erimez
    Telekomünikasyon tam çözümleri verdi.
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    احمد عبدالله
    İran telekomünikasyon için kullanılan AMP TYCO picabond konektörleriniz mükemmel çalışıyor, müşterimiz kaliteden çok memnun.
İlgili kişi : Lulu Cen
Telefon numarası : 86-574-63501950
Naber : +8618667824997
VIDEO iyi fiyat ANSHI Bağlama Klem Tensiyon Klem PA600 ADSS Kablosu için Bağlama/Tensiyon Klem çevrimiçi

ANSHI Bağlama Klem Tensiyon Klem PA600 ADSS Kablosu için Bağlama/Tensiyon Klem

Uygulama: Havai Hat Aksesuarları
Malzeme: Metal+Plastik
Model: PA600
VIDEO iyi fiyat G657B3 FTTH Görünmez şeffaf kablo 0.9mm PVC kablosu ile yerleştirme Kapalı fiber optik çıplak optik kablo görünmez çevrimiçi

G657B3 FTTH Görünmez şeffaf kablo 0.9mm PVC kablosu ile yerleştirme Kapalı fiber optik çıplak optik kablo görünmez

Türü: Fiber optik kablo
İletken Sayısı: 1
lif sayısı: 1 ÇEKİRDEK
iyi fiyat ANSHI Gövde Optik Fiber Füzyon Splicer çevrimiçi

ANSHI Gövde Optik Fiber Füzyon Splicer

Kullanımı: FTTH
Uygulanabilir lif tipi: Çekirdekten çekirdeğe hizalama
Kesme uzunluğu: 8~16mm
iyi fiyat PC Malzeme 110 Terminal Blok Yüksek Bant 10 Çift Modülü Beyaz Vücut Gri Temel çevrimiçi

PC Malzeme 110 Terminal Blok Yüksek Bant 10 Çift Modülü Beyaz Vücut Gri Temel

Malzeme: PC veya ABS
Bağlantı: fosforlu bronz
Standart: CAT5e
iyi fiyat Plastik SMC 16 Core SC Fiber Distribution Box Su geçirmez FTTH PLC Splitter Box çevrimiçi

Plastik SMC 16 Core SC Fiber Distribution Box Su geçirmez FTTH PLC Splitter Box

Ürün Adı: Fiber Optik Bölücü Kutusu
Malzeme: SMC
Koruma Sınıfı: IP55
iyi fiyat ANSHI 2 Port Ethernet 86Type Keystone Yüz Taşı Dekorasyon Duvar Taşı çevrimiçi

ANSHI 2 Port Ethernet 86Type Keystone Yüz Taşı Dekorasyon Duvar Taşı

Adı: ön yüz
Limanlar: 2 Liman
Malzeme: ABS+PC
iyi fiyat ANSHI 0.5U Yüksek yoğunluklu boş yama paneli UTP anahtar çubuğu için 24 port çevrimiçi

ANSHI 0.5U Yüksek yoğunluklu boş yama paneli UTP anahtar çubuğu için 24 port

Ürün Adı: Yarım U 24 bağlantı noktalı UTP boş bağlantı paneli
Boyut: 19 inç
Liman: 24 Liman
iyi fiyat Endonezya Telekom Fiber Terminal Kutusu 15/40m Görünmez Kablo G657B3 0.9MM FTTR Kutusu çevrimiçi

Endonezya Telekom Fiber Terminal Kutusu 15/40m Görünmez Kablo G657B3 0.9MM FTTR Kutusu

Adı: Fiber Optik Terminal Kutusu
Boyutlar: 92x83x29mm
Renk: Beyaz
iyi fiyat 12 Bağlantı Noktalı 24 Çekirdekli SC/UPC Fiber Optik Bağlantı Paneli ODF 19 İnç Raf Montajı çevrimiçi

12 Bağlantı Noktalı 24 Çekirdekli SC/UPC Fiber Optik Bağlantı Paneli ODF 19 İnç Raf Montajı

Ürün Adı: Dahili Sonlandırma Kutusu
Kurulum: Duvar montajı
Boyut: 19”
iyi fiyat 48 çekirdek su geçirmez bağlantı kutusu, ekleme tipi bölücü dış terminal kutusu çevrimiçi

48 çekirdek su geçirmez bağlantı kutusu, ekleme tipi bölücü dış terminal kutusu

Kapasite: 48 çekirdekli SC
Malzeme: PC+ABS
kilit: Vida
1 2 3 4 5 6 7 8