Yüksek Hız, Yüksek Kalite, En İyi Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerODF Optik Dağıtım Çerçevesi

24 Çekirdek 1U ODF Optik Dağıtım Çerçevesi Çekmece Tipi FC SC ST LC Adaptörlü

24 Çekirdek 1U ODF Optik Dağıtım Çerçevesi Çekmece Tipi FC SC ST LC Adaptörlü

24 Cores 1U ODF Optical Distribution Frame Drawer Type With FC SC ST LC Adapter

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: ANSHI
Sertifika: ROHS, ISO9001
Model numarası: AS-ODF-ZDXG12 / 24

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100
Fiyat: Negotiable
Yetenek temini: 10000pcs/hafta
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Kapasite: 48core (LC) Malzeme: demir
Türü: Çekmece tipi Yüksek: 1U
Yükleme: 19 " Bağdaştırıcı: FC, SC, ST, LC (Özelleştirilebilir)

24 Çekirdekli Fiber Optik Dağıtım Kılavuzu Panel

Özellikler:


1) 19 "standart çerçeve kullanılmıştır
2) Tam modülizasyon ile tasarlanmıştır:
a) Birim kutusunun optik fiber füzyon, tepsi saklama ve
dağıtım
b) Her bir füzyon modülü, aşağıdaki talimatları karşılamak için tek başına çıkarılabilir:
çalışma çerçevesi
3) Optik kablo, pigtail fiber ve patch cord'lar açıkça izlenebilir
4) Her ne kadar kapasite
Maksimuma ulaştı
5) FC, SC gibi adaptörler füzyon modülü tarafından monte edilebilir
6) Çalışma sıcaklığı: -5 - 40 ° C
7) Bağıl nemi: ≤% 85 (30 ° C)
8) Hava basıncı: 70 - 106kPa
9) Standart çalışma dalga boyu: 850nm, 1,310nm, 1,550nm
10) Bağlayıcı kaybı: ≤0.5dB
11) Arka dalga kaybı:
a) PC: ≥40 dB
b) UPC: ≥ 50dB
c) APC: ≥60 dB
12) Yüksek voltaj koruma toprakları arasındaki gerilime direnç
çerçeve: ≥3KV (DC) / 1dak delik veya ark
13) Yüksek voltaj koruma topraklaması ile
çerçeve: ≥1.000 m & Omega / 500V (DC)
14) Hayat: 1.000 defa

Optik dağıtım kutusu optik erişim şebekesi terminalinde kullanılır, optik dağıtım ve füzyon gibi davranır.

1. Kutu gövdesi metal malzemelerden yapılmıştır, şekil bakımından güzel görünür ve çalışması uygundur, yaşlanmayı önleyici ve korozyon SMC bileşik materyallerin kabul edilmesiyle sağlanabilir, sızdırmazlık performansı GB4208 standardının IP65 seviyesinde gereksinimlerini karşılıyor , bu nedenle açık hava dağıtımı için uygundur.

2. Optik füzyon, depo ve dağıtım olmak üzere üç fonksiyonun birleşimidir: Füzyon tepsisi ters çevrilebilir, ayrıca kutunun dışında çalıştırmak için çekilebilir, kapasitenin genişletilmesi kolaydır;

3. Daptor belli bir melekle kurulur, bakımı kolaydır, iletim kaybı düşüktür, ayrıca bant fiber optik kablo füzyonuna karşı ortak fiber optik kabloya uygundur.

4. Çalışma sıcaklığı: -5 ° C ~ 40 ° C, Bağıl nem: ≤85% (30 ° C) Hava basıncı: 70 ~ 106Kpa;

5. Standart çalışma dalga boyu: 850nm 1310nm 1550nm

6. Konektör kaybı: ≤0.5dB

7. Backwave kaybı: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB;

8. Yüksek voltaj koruma topraklaması ile çerçeve arasındaki voltaja karşı direnç: ≥3KV (DC) / 1dak delik veya ark yoktur.

9. Yüksek voltaj koruma topraklaması ile çerçeve arasındaki izolasyon direnci: ≥1000MΩ / 500V (DC)

10. Ömrü: 1000 kez

İletişim bilgileri
Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: lulu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)