• Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Andreas Sandvik
    Çok deneyimli üretici!
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    Kristober Gomez
    Güvenebileceğiniz Güvenilir, Güvenilir ve Deneyimli Bir Üretici
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    ilker Erimez
    Telekomünikasyon tam çözümleri verdi.
  • Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd
    احمد عبدالله
    İran telekomünikasyon için kullanılan AMP TYCO picabond konektörleriniz mükemmel çalışıyor, müşterimiz kaliteden çok memnun.
İlgili kişi : Lulu Cen
Telefon numarası : 86-574-63501950
Naber : +8618667824997

Kaset Tipi Mini Fiber Dağıtım Kutusu 1X8 Optik Plc Splitter ABS Malzeme

Menşe yeri Çin
Marka adı ANSHI
Sertifika ISO9001, SGS
Model numarası AS-ODF-1X8FLP
Min sipariş miktarı 10
Fiyat Negotiable
Teslim süresi 10000pcs/hafta

Contact me for free samples and coupons.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

If you have any concern, we provide 24-hour online help.

x
Ürün ayrıntıları
Adı 1X8 optik plc ayırıcı Bağlayıcı türü SC
Ekleme kaybı ≤0.20 Dalga boyu 1310nm / 1490nm / 1550nm
Malzeme ABS Uygulama FTTX FTTH
Vurgulamak

optik dağıtım kutusu

,

fiber optik ayırıcı kutusu

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Fiber Optik 1x4 SC / UPC Insert Tip PLC Bölücü Kaset Tipi Mini Kutu

Temel Özellikler / Özel Özellikler:

PLC ayırıcılar, bir giriş fiberden çoklu çıkış fiberlerine eşit bölünme oranına sahip tek modlu ayırıcılardır
Bu PLC splitter, 1 giriş fiber ve 2 çıkış fiber ile 1x2'dir ve ekleme kutusuna paketlenmiştir, farklı fiber dağıtım kutularına ve FTTH kutularına sabitlenebilir


Ürün Bilgisi:


Menşe Yeri: Zhejiang, Çin
Fiber türü: G657A1 veya G652D
Fiber uzunluğu:> 0.5m
Kutu boyutu: 130x100x25mm PC
Teslimat: ücretsiz örnekleri, ve hızlı teslimat, miktarına göre, biz 3-10 iş günü içinde teslimat yapmak, ve ürünler için acil iseniz, sadece bana bildirin, ve biz teslim tarihinden önce çalışacağız

Özellikler:

Açıklama birim 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Çalışma Dalgaboyu (nm) mil 1260 ~ 1650nm
Ekleme Kaybı (dB) P 3.8 7 10.1 13.3 16.7 19.9
S 3.9 7.15 10,25 13,55 16.85 20.15
Kayıp Düzgünlüğü (dB) P 0.6 0.6 0.6 0.8 1.4 1.8
S 0.8 0.8 0.8 1.0 1.5 2
Polarizasyona Bağlı Kayıp (dB) P 0.2 0.2 0.2 0.2 0.2 0.3
S 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5
Geri dönüş kaybı Min 55
Derectivity Min UPC: 50 APC: 55
Çalışma Sıcaklığı (℃) - 40 ~ +85
Depolama Sıcaklığı ( ) - 40 ~ +85

PLC Bölücüler, optik sinyalleri işlenmek üzere birden fazla konuma dağıtmak için kullanılan dallanma cihazlarıdır. Optik ağlarda, bir optik sinyalin birçok özdeş sinyale bölünmesi veya birçok sinyalin tek bir sinyale birleştirilmesi gerekir. PLC Splitter (Düzlemsel ışık dalgası devre ayırıcı), silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetim cihazıdır. FTTx Pasif Optik Ağlar, CWDM, DWDM ve optik kablo TV Sistemi için tasarlanmıştır. PLC Splitter, merkez ofislerden (CO) optik sinyalleri birden fazla tesisin bulunduğu yere dağıtmaktan sorumludur. Tüm ürünler GR-1209-CORE-2001 ve GR-1221-CORE-1999 gerekliliklerini karşılamaktadır.