Yüksek Hız, Yüksek Kalite, En İyi Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

Çok modlu MPO OM3 Optik Fiber Yama Kablosu Mpo Konektörü Fanout 12 Çekirdek

Çok modlu MPO OM3 Optik Fiber Yama Kablosu Mpo Konektörü Fanout 12 Çekirdek

    • Multimode MPO OM3 Optical Fiber Patch Cord Mpo Connector Fanout 12 Core
    • Multimode MPO OM3 Optical Fiber Patch Cord Mpo Connector Fanout 12 Core
    • Multimode MPO OM3 Optical Fiber Patch Cord Mpo Connector Fanout 12 Core
    • Multimode MPO OM3 Optical Fiber Patch Cord Mpo Connector Fanout 12 Core
  • Multimode MPO OM3 Optical Fiber Patch Cord Mpo Connector Fanout 12 Core

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: ANSHI
    Sertifika: ISO9001
    Model numarası: AS-FPC-MPO-LC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: TARTIŞABİLİR
    Fiyat: Negotiable
    Yetenek temini: 100000 adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: MPO Fiber Optik Yama Kablosu Fiber Sayısı: 12 çekirdekli
    Bağlayıcı türü: MPO-LC (Özelleştirebilir) Uzunluğu: 1m, 2m, 3m ... özelleştirebilir
    Fiber türü: Multimode Çekme dayanımı: ≥10KGS
    Tekrarlanabilirliği: ≤0.1 Ekleme kaybı: 0.3dB

    mpo konnektör Fanout 12 çekirdekli çok modlu MPO OM3 Fiber Optik Yama Kablosu

    kablo konektörü

    MPO fiber kablo veri ve telekomünikasyon sistemlerinde uygulanabilir. MPO fiber kablo konektörü, alan ve maliyet tasarrufu sağlayan standart konektörlerin yoğunluğundan 12 kata kadar daha fazlasını sunar . Geçmeli kilit yapısını kullandı ve kullanımı kolay.

    Özellikleri

    Düşük yerleştirme kaybı ve yüksek yansıma kaybı

    İyi Dayanıklılık, Yüksek stabilite

    İyi değiştirilebilirlik

    Erkek ve dişi konnektör tipi

    Muti çekirdek fiber optik bağlantı

    Özellikler
    MTP / MPO Konektörü
    Fiber Modu Tek mod Çok modlu
    Ekleme Kaybı (dB) .70.70 (Standart) .70.70 (Standart)
    .30.35 (Elit) .30.35 (Elit)

    Geri Dönüş Kaybı (dB)

    ≥60 ≥20
    Dayanıklılık (dB) .20.2 (500 kez çiftleşme)
    Çekme Dayanımı (kgf) 10
    Çalışma Sıcaklığı (℃) -20 ~ +70
    LC / SC / FC / ST / E2000 Konektör
    Fiber Modu Tek mod Çok modlu
    Ekleme Kaybı (dB) ≤0.30 ≤0.30
    Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥60 ≥20
    Dayanıklılık (dB) .20.2 500 kez çiftleşme
    Çekme Dayanımı (kgf) 10
    Çalışma Sıcaklığı (℃) -20 ~ +70
    Fiber Özellikleri
    Elyaf Türü Çok modlu Tek mod
    OM1 OM2 OM3 OM4 G.652 G.657
    Çekirdek Çapı (um) 62.5 / 125 50/125 50/125 50/125 9/125 9/125
    Dalga boyları (nm) 850/1300 850/1300 850/1300 850/1300 1310/1550 1310/1550
    Maks. Zayıflama (dB / km) 3.5 / 1.5 3.5 / 1.5 3.5 / 1.5 3.5 / 1.5 0.36 / 0.25 0.36 / 0.25
    Min. OFL Bant Genişliği (MHz · km) 200/500 500/500 1500/500 3500/500 - -
    Min. Etkili Modal Bant Genişliği (MHz · km) - 500 2000 4700 - -

    İletişim bilgileri
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    İlgili kişi: lulu

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)