Yüksek Hız, Yüksek Kalite, En İyi Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFTTH Dağıtım Kutusu

Tek Modlu FTTH Dağıtım Kutusu Optik Bağlayıcı 1x2 LC APC PLC Splitter FBT

Tek Modlu FTTH Dağıtım Kutusu Optik Bağlayıcı 1x2 LC APC PLC Splitter FBT

Single Mode FTTH Distribution Box Optical Coupler 1x2 LC APC PLC Splitter FBT

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: ANSHI
Sertifika: ISO9001, SGS
Model numarası: AS-ODF-1X2FLP

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Tartışabilir
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 10000pcs/hafta
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Adı: 1X2 optik plc ayırıcı Bağlayıcı türü: LC / APC
Kanal numarası: 8 Yollu Ekleme kaybı: ≤0.20
Dalga boyu: 1310nm / 1490nm / 1550nm Uygulama: CATV / FTTH / LAN / PON
Vurgulamak:

Fiber Optic Distribution Box

,

Outdoor Distribution Box

Tek Modlu Optik Bağlayıcı 1x2 Fiber Optik LC APC PLC Bölücü FBT

Optik Özellikler

Kategori Şartname Uyarılar
Test Dalgaboyu mil 1310 ve 1490 ve 1550

Ekleme Kaybı

(konektör kaybını hariç tut)

U Sınıfı MAX dB 7.1
P Sınıfı 7.2
S Sınıfı 7.4

Ekleme Kaybı

(Konektör kaybı ile)

U Sınıfı MAX dB 7.4
P Sınıfı 7.5
S Sınıfı 7.7
Kanal Tekdüzeliği MAX dB 0.6
Polarizasyona Bağlı Kayıp-PDL MAX dB 0.2
Yönelme MİN dB 55
Geri dönüş kaybı MİN dB 55
Adaptör Takma Kaybı MAX dB N / A
Çalışma Dalgaboyu NM 1260 ~ 1650
Depolama sıcaklığı -40 ~ + 85
Çalışma sıcaklığı -40 ~ + 85

2.2 Optik kablo ve diğer gereksinimler

Kategori Şartname Uyarılar
Fiber kablo Elyaf Türü G657A veya G652
Dış çap 900um
Boru Malzemesi Hytrel veya Gereksinimler
Tüp Rengi Yarı Saydam veya Kromatik
Giriş bitiş yüzeyi Uzunluğu: L1 L1 ± 5 L1≥0.3M
Çıktı bitiş yüzü Uzunluğu: L2 L2 ± 5 L2≥0.3M
Konektör tipi Giriş bitiş yüzü SC, FC, LC
Çıktı son yüzü SC, FC, LC
Numara tüpü NO: IN / Giriş No./Çıkış

3. Ekleme Kaybı

- Test Dalgaboyu: 1310-1550 nm

- Gerekli Değer: P Sınıfı

- Test herhangi bir kanalda yapılabilir

4. Geri Dönüş Kaybı

- Test Dalgaboyu: 1310-1550 nm

- Gerekli Değer:> 55dB

- Test herhangi bir kanalda yapılabilir

5. Yönlendirme

- Test dalga boyu: 1310-1550 nm

- Gerekli Değer:> 55 dB

6. Bağımlı Kayıp-PDL Üzerine

- Test Dalgaboyu: 1310-1550 nm

- Gerekli Değer: <0,2 dB

İletişim bilgileri
Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: lulu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)