Yüksek Hız, Yüksek Kalite, En İyi Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Aksesuar

Ftth Sc / Apc Fiber Optik Aksesuarlar Hızlı Bağlantı Tek Modlu Fiber Adaptör

Ftth Sc / Apc Fiber Optik Aksesuarlar Hızlı Bağlantı Tek Modlu Fiber Adaptör

    • Ftth Sc / Apc Fiber Optic Accessories Quick Connector Single Mode Fiber Adapter
    • Ftth Sc / Apc Fiber Optic Accessories Quick Connector Single Mode Fiber Adapter
    • Ftth Sc / Apc Fiber Optic Accessories Quick Connector Single Mode Fiber Adapter
  • Ftth Sc / Apc Fiber Optic Accessories Quick Connector Single Mode Fiber Adapter

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: ANSHI
    Sertifika: ROHS, ISO9001
    Model numarası: AS-ODF-KJT-SC / APC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Pazarlık
    Fiyat: Negotiable
    Yetenek temini: 500.000 / hafta
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Hızlı bağlayıcı çalışma dalga boyu: çalışma dalga boyu
    Tekrarlanabilirliği: Tekrarlanabilirliği Türü: SC / APC
    Modu: Singlemode veya Multimode Uygulama: FTTH sistemi

    FTTH SC / APC Fiber Optik Hızlı Bağlantı Tek Mod Hızlı Bağlayıcı

    Ürün özellikleri

    Önceden gömülü FTTH SC / APC fiber optik hızlı bağlantı tedarik

    Özellikler:

    1. FTTH projesi kullanılabilir

    2. Saha kurulabilir

    3. 0.15dB'den daha az kayıp ekle

    4. Metal V-şekilli boşluk, yüksek ve düşük sıcaklıkta iyi çalışır

    5. Kurulum 1 dakikadan az

    6. Güvenilir ve üstün optik performans

    7. Kablo Çekme testi Telcordia GR-326-COR ile uyumludur

    Uygulama:

    1. Dağıtım çerçeveleri

    2. Fiber ağların bakım veya acil durum restorasyonu

    3. Yama panelleri

    4. FTTH Satış Noktaları

    5. Saha kelimesi

    MADDE Teknik parametreler
    İçin geçerli

    Damla kablo / kapalı kablo

    0.9mm Sıkı Tampon Fiber, 2.0mm, 3.0mm Bırak Kablosu

    Optik fiber çapı

    SM (9/125), MM (50/125, 62.5 / 125)

    125μm (657A ve 657B)

    Sıkı tampon çapı 250um
    Fiber modu Tek mod
    Operasyon zamanı Yaklaşık 100s (fiber kesim)
    Zarar ekle ≤ 0.3dB (1310nm ve 1550nm)
    Geri dönüş kaybı > 50db (PC),> 55db (UPC),> 65db (APC)
    Çıplak lifin sabitleme mukavemeti > 5 N
    Çıplak fiber tutucunun sabitleme mukavemeti > 10 N
    Gerilme direnci > 50 N
    Sıcaklığı kullanarak -40 ~ 75 ° C
    On-line çekme mukavemeti (20 N) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
    Mekanik dayanıklılık (500 kez) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
    Bırakma testi (düşme yüksekliği 4m, yön başına bir kez, tamamen 3 kez) IL ≤ 0.

    görüntü

    İletişim bilgileri
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    İlgili kişi: lulu

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)