Yüksek Hız, Yüksek Kalite, En İyi Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Aksesuar

Düşük Yerleştirme Tek Modlu Fiber Adaptör Sc / upc - Ftth Sistemi İçin Fc / upc Simplex

Düşük Yerleştirme Tek Modlu Fiber Adaptör Sc / upc - Ftth Sistemi İçin Fc / upc Simplex

    • Low Insertion Single Mode Fiber Adapter Sc/upc - Fc/upc Simplex For Ftth System
    • Low Insertion Single Mode Fiber Adapter Sc/upc - Fc/upc Simplex For Ftth System
  • Low Insertion Single Mode Fiber Adapter Sc/upc - Fc/upc Simplex For Ftth System

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: ANSHI
    Sertifika: ROHS, ISO9001
    Model numarası: AS-ADP-SC-FC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Pazarlık
    Fiyat: Negotiable
    Yetenek temini: 500.000 / hafta
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Adaptör çalışma dalga boyu: çalışma dalga boyu
    Tekrarlanabilirliği: Tekrarlanabilirliği Türü: SC / UPC
    Modu: Singlemode veya Multimode Uygulama: FTTH sistemi

    Fiber Dağıtım Kutusu için LC Dubleks Singlemode Multimode Fiber Optik Adaptörler

    özellik

    • Kompakt tasarım
    • Yüksek hassasiyetli hizalama
    • Düşük ekleme ve geri dönüş kaybı ve geri yansıma
    • Metal veya plastik gövde seçimi, fosfor bronz veya seramik bölmeli kılıflar
    • Version: Tekli ve Çok Modlu
    • Adaptör Tipi: Tek Taraflı / Dubleks

    Uygulama

    • Tesis kurulumları
    • Telekomünikasyon ağları
    • Metro ağları
    • Yerel Alan Ağları (LAN)
    • Veri işleme ağları
    • aletler
    SC FİBER OPTİK ADAPTÖRÜ
    Parametre birim Açıklama
    Ekleme kaybı dB ≤ 0.2
    Geri dönüş kaybı dB PC≥45 UPC≥50 APC≥60
    Mekanik dayanıklılık (500T) dB ≤ 0.2
    exchangeability dB ≤ 0.2
    Çalışma sıcaklığı ° C -40 ~ 75
    Depolama sıcaklığı ° C -40 ~ 85
    Bağıl nem % 95
    Parametre birim Optik Zayıflatıcı
    Sabit Değişken
    Çalışma dalgaboyu mil 1310/1550 ~ 1600 1200
    Zayıflama değeri dB +/- 0,5 (≤10 dB) 0 ~ 3
    +/- 1.0> 10 dB)
    Maks. Optik giriş gücü mW 500 500
    Maks. PDL dB ≤0.1 ≤0.1
    Geri dönüş kaybı dB UPC > 50
    APC

    <60

    İletişim bilgileri
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    İlgili kişi: lulu

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)