Yüksek Hız, Yüksek Kalite, En İyi Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

2 Metre Fiber Optik Yama Kablosu, Dubleks Fiber Optik Patch Kablo G652D

2 Metre Fiber Optik Yama Kablosu, Dubleks Fiber Optik Patch Kablo G652D

    • 2 Meters Optical Fiber Patch Cord , Duplex Fiber Optic Patch Cable G652D
    • 2 Meters Optical Fiber Patch Cord , Duplex Fiber Optic Patch Cable G652D
    • 2 Meters Optical Fiber Patch Cord , Duplex Fiber Optic Patch Cable G652D
  • 2 Meters Optical Fiber Patch Cord , Duplex Fiber Optic Patch Cable G652D

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: ANSHI
    Sertifika: ISO9001
    Model numarası: AS-ODF-LC / LC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Görüşebilir
    Fiyat: Negotiable
    Yetenek temini: Haftada 30.000 adet
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Fiber optik Patch kablosu Dönüş kaybı: .0050,00dB (PC) ≥65,00dB (APC)
    Bağlayıcı türü: LC / UPC-LC / UPC Uzunluğu: 1m / 2m / 3m ... özelleştirebilirsiniz
    bağlayıcı: Çift yönlü Fiber türü: Singlemode

    LC / UPC-LC / UPC 2.00 m 2 Metre Dubleks singlemode G652D fiber optik yama kablosu

    Hızlı Ayrıntılar:

    Menşe Yeri: CN, Zhejiang Eyaleti
    Marka adı: ANSHI
    Model Numarası: LC / UPC-LCUPC
    belgelendirme: ISO9001 ROHS


    Paketleme:

    Paketleme Detayları: Nötr PP torba, Karton Kutu veya Özelleştirilmiş
    Teslimat Detayı: 7 iş günü


    Uygulama:
    1. Telekomünikasyon ve Veri iletişimi
    2. LAN (FTTH ve FTTD dahil)
    3. Bileşen
    4. CATV, Ağ, WAN


    Özellikler:
    1 · NTT SC Standard ile tanışın
    2 · Çekme Korumalı Tasarım
    3 · Tek Yönlü veya Dubleks Yapılandırma
    4 · ANSI, Bellcore, TIA / EIA, IEC Standartları ile uyumlu


    Specificatioons:
    Kablo mekanik özellikleri:

    Çekme mukavemeti (N) Uzun vadeli 200
    Kısa dönem 660
    Basınç (N / 100 mm) Uzun vadeli 300
    Kısa dönem 1000
    Bükme Yarıçapı (CM) Dinamik 20 × D (D: Kablo Çapı)
    Statik 10 × D (D: Kablo Çapı)


    Lif

    Fiber Tipi (çekirdek / kaplama boyutu) 9 / 125,50 / 125,62.5 / 125,10G50 / 125 (0M3)



    Iletim özellikleri

    SMF 50/125 62.5 / 125
    1310/1550 (nm) 850/1300 (nm) 850/1300 (nm)
    (db / km) Zayıflama (db / km) ≤0.4 / 0.3 ≤3.5 / 1.5 ≤3.5 / 1.5
    (MHz · km) Minimum Bant Genişliği (MHz · km) ----------------------- ≥400 / 400 ≥160 / 500



    Çevresel Özellikler

    Depolama Çalışma Sıcaklığı -20 ℃ ~ 60 ℃


    İletişim bilgileri
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    İlgili kişi: lulu

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)