Yüksek Hız, Yüksek Kalite, En İyi Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

OM3, Mavi, Tek Mod SM, Tek Yönlü, SX LC / PC-LC / PC Bağlantı Fiber Patch Cord

OM3, Mavi, Tek Mod SM, Tek Yönlü, SX LC / PC-LC / PC Bağlantı Fiber Patch Cord

    • OM3 , Blue , Single Mode SM , Simplex , SX LC/PC-LC/PC Connector Fiber Patch Cord
    • OM3 , Blue , Single Mode SM , Simplex , SX LC/PC-LC/PC Connector Fiber Patch Cord
    • OM3 , Blue , Single Mode SM , Simplex , SX LC/PC-LC/PC Connector Fiber Patch Cord
  • OM3 , Blue , Single Mode SM , Simplex , SX LC/PC-LC/PC Connector Fiber Patch Cord

    Ürün ayrıntıları:

    Place of Origin: China
    Marka adı: ANSHI
    Sertifika: ISO9001
    Model Number: AS-ODF--PG-SC/UPC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: CAN DISCUSS
    Fiyat: Negotiable
    Supply Ability: 100000 pcs per month
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: LC / PC-LC / PC Dönüş kaybı: ≥50.00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
    Bağlayıcı türü: SC / UPC Uzunluğu: 1m, 2m, 3m ... özelleştirebilir
    Fiber türü: SM/MM Çekme dayanımı: ≥10KGS
    Tekrarlanabilirliği: ≤0.1 Ekleme kaybı: 0.3dB
    Fiber: corning

    OM3, Mavi, Tekli mod SM, Simplex, SX LC / PC-LC / PC konnektör Fiber Patch Cord

    Özellikler

    Fiber Optik Pigtail

    1.SC, LC, FC, ST, MU MTRJ, D4, daldırma, E2000

    2.0.9mm / 2.0mm / 3.0mm

    3.SM / MM SX / DX

    41.MM, 3MM.5MM

    Teknik özellikler:

    Pigtail Bağlayıcı PC (SM) UPC (SM) APC (SM) AA
    Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
    Ekleme Kaybı (dB) ≤0.2 (maks .0.3)
    Tekrarlanabilirlik (dB) ≤0.1
    Dayanıklılık (1 / eşleştirmeleri) ≥500
    Çalışma Sıcaklığı (° C) -25 ~ 70
    Çekme Mukavemeti (N) ≥90 (Φ3.0), ≥70 (Φ2.0), Φ0.9
    Lif 9 / 125um, 50 / 125um, 62.5 / 125um, vb.
    çap 0.9mm 2.0mm, 3.0mm vb.
    Kablo malzemesi PVC, LSZH
    çekirdekler Simpleks, dubleks, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores vb.

    İletişim bilgileri
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    İlgili kişi: Mr. Robbie Zhang

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)